Çapa Nişan Salonu

Nişan Töreni Nasıl Olmalıdır?

Damat adayı tarafından evlilik teklifinizi aldığınız an, mutluluğun zirvede yaşandığı en heyecanlı anlardan biridir. Ama bir o kadar hızlı ve yorucu ama bir o kadar da keyifli bir sürecin başlangıcıdır. Kız isteme ve söz töreninin ardından; nişan ile evliliğin ilk resmi adımı atılmış olur.

Nişan törenin nasıl olacağına dair belli bir kriter olmamakla beraber, isteyenler aile arasında evde küçük bir organizasyon düzenleyebilirken, isteyenler aileleri ve arkadaşları ile birlikte büyük bir kutlama haline dönüştürülebilir.

Nişan töreninin nerede yapılacağı belirlenmeden önce nişan tarihi ve nişana davet edilecek kişi sayısı belirlenmelidir. Kalabalık bir tören istiyorsanız tarihinize ve davetli sayınıza uygun bir nişan salonu ayarlamanız gerekir.

 Ulaşım imkanlarının davetlilerinize uygun olması, nişan töreninizde çok sayıda seveninizin sizinle mutluluğunuzu paylaşması açısından doğru bir tercih olacaktır. Ulaşım açısından farklı alternatiflere yakınlığı açısından Çapa Nişan Salonu tercih etmeniz özel geceniz için iyi bir başlangıç olacaktır.

Nişan Hazırlıkları Nelerdir?

Nişan için mekan seçimine karar verildikten sonra mekana uygun olan bir nişan elbisesi tercih edilmelidir. Aileler nişanda takacakları takıları alır. Günün olmazsa olmazı alyanslar alınarak kırmızı kurdelelerle geceye hazır hale getirilir.

Nişan töreni salonda yapılacağı için o günle ile ilgili detaylar Çapa Nişan Salonları tarafından paylaşılarak zamandan ikrama, menüden müziğe detaylar hakkında karar verilerek; salon personeli tarafından notlar alınarak detaylar için gerekli hazırlıklar salon tarafından yapılır.

Konuklarınızın keyiflerine yönelik hazırlıklar salon tarafından yapılırken, gününüzü ölümsüzleştirecek olan fotoğraf seçimlerine yönelik işinde uzman bir fotoğrafçı ile iletişime geçmeniz gerekir. Nişan günü güzel olmak adına mutlaka kuaföre gitmelisiniz ama kuaför tercihinizi doğru yapmalısınız.  

Yüzüklerinizi takacak ve kurdelenizi kesecek bir aile büyüğünüzü belirleyerek; özel anı sizinle paylaşacağınızı önceden bildirmeniz daha sağlıklı olacaktır.

 

Çapa Nişan Salonu, Nişan Salonu Çapa, Çapa da Nişan Salonu, Çapa Nişan Salonları, Nişan Salonları Çapa