Fatih Kına Gecesi Salonu

Kına Gecesi Neden Yapılmalıdır?

Kına yakmak eski geleneklerimiz içerisinde olup, eski dönemlerde eşleri birbirlerine sevgili yapmak için kına yakıldığı söylenir. Günümüzde ise gelin ve davetlilerin ellerine kına yakılarak kısmen evliliğin kutlanması ve mutluluk ile bereket getirmesini sağladığı düşünülerek organize edilen bir kutlamadır.

Mutluluk ile hüzün gibi zıt iki kavramın bir arada olduğu kına geceleri, farklı şekillerde organize edilmekle birlikte salonda bir kına gecesi hayal ediyorsanız; istediğiniz konsepte salon ve hizmetler organize edilebilmektedir.

Fatih Kına Salonları, isterseniz nostalji yapmanızı sağlarken isterken günümüz eğlence anlayışı içerisinde kına gecelerinizde hizmet sunmaktadır.

Kına Organizasyonu Nasıl Olmalıdır?

Kına organizasyonun nasıl olması gerektiğine dair net bir şekil sunmak çok zordur. Çünkü burada konsepti belirleyen gelinin istekleridir. İsterseniz disco tarzında bir bekarlığa veda gecesi planlayabilirken, isterseniz davullu zurnalı bir kına gecesi organize ettirebilirsiniz.

Fatih Kına Salonu, seçtiğiniz konsept türüne göre organizasyonun detaylarını belirlemenizde yardımcı olarak, detayların belirlenmesine göre hizmet sunmaktadır. İsterseniz hediyelerden, kına gecesi kullanılacak malzemeleri kendiniz temin ederek sadece salonumuzdan faydalanabileceğiniz gibi, her türlü organizasyonun salonumuz tarafından yapılmasını da tercih edebilirsiniz.

Gece konseptinizi belirlerken, öncelikle bütçeniz hakkında bilgi sahibi olunarak; bütçenize uygun en güzel ve unutulmaz geceyi yaşamanız açısından hediyelerinizden ikramlarınıza kadar her türlü detay için en kaliteli malzemeler eşliğinde davetlilerinizi ağırlamanıza yardımcı olunur. Kına gecenizde bindallı giymek isterseniz konsept içerisinde size yakışacak en uygun seçimi yapmanız sağlanır.

 

Fatih Kına Salonu, Kına Salonu Fatih, Fatih Kına Organizasyonu, Kına Organizasyonu Fatih, Fatih Kına Salonları